Mustafa Cengizin Falcao pişmanlığı! Şimdi olsa…

Mustafa Cengizin Falcao pişmanlığı! Şimdi olsa...
Mustafa Cengizin Falcao pişmanlığı! Şimdi olsa...

Paylaş

“Aday olmama sebebim sağlık”

Aday olmama nedenim sağlık. Rahatsızım kardeşim. Gidip tekrar dinleneceğim. 3-5 gün kımıldayamayacağım. Pardon, yönetim, dernek toplantımız var. Ondan sonra gideceğim. Arkadaşlarım da öyle. Oğlum yardımcı oluyor; yüzde 100 o götürüyor. Oğluma saldırmasınlar.

Paylaş

“Şimdi olsa daha sıkı pazarlık ederim”

Beni üzen Falcao transferi… Daha “F” harfi yok, menajerler de iyi çalıştı sosyal medyada, onu da söyleyeyim. Falcao’yu kim istemez? Falcao transferi şimdi önüme gelse, daha sıkı pazarlık ederim.

Paylaş

“Futbolcularımın şerefine laf etmedim”

Ben yenilgiye bir şey demiyorum ama bazı oyuncuların oyunu, sahaya kendini vermemesi çok ağrıma gitti. Ben asla futbolcularıma ‘şerefsiz’ demedim. Onlar tam aksine ‘şerefli ve haysiyetli’ oldukları için bunu bilin dedim. Yapmayın arkadaşlar ya. Ben bunu demedim, demem! Bana yakışmaz. Ben çatışmaya, kaosa götürecek bir başkan değilim.

Paylaş

“Belhanda’yı gönderdiğimize pişman değilim”

Belhanda’yı gönderdiğime asla pişman değilim, en doğru yaptığım işlerden biridir. Belhanda ve Feghouli, bizi FIFA’ya verdi. Bir kişi daha yaptı, onu çok sonra açıklayabilirim. Bu bizi üzdü. Eleştirdiğimiz Falcao bile indirim yaptı. En başta Muslera indirim yaptı.

başkan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*