“Kılıçdaroğlu Muharrem İnce’yi iki kez aradı, geçmiş olsun dileklerini iletti”

Barış Yarkadaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koronavirüs tedavisi gören Muharrem İnce’yi iki kez aradığını söyledi. Yarkadaş, “5-6 dakika da sohbet ettiler. Sayın Muharrem İnce’ye de bu bilgiyi doğrulattım” dedi.

Eski CHP Milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koronavirüs tedavisi gören Muharrem İnce’yi aradığını ve geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti.

Yarkadaş, TV100’de katıldığı bir programda, koronavirüs tedavisi gören Muharrem İnce’nin pazartesi günü taburcu olacağını söyledi.

Muharrem İnce’nin hastaneye yatırıldığını öğrenince Kemal Kılıçdaroğlu’nun aradığını aktaran Yarkadaş, “Sağlık durumunda bir değişiklik olup olmadığını öğrendi. 5-6 dakika da sohbet ettiler” dedi.

Yardakaş, açıklamalarında şunları ifade etti:

“Sayın Muharrem İnce pazar gecesi testleri pozitif çıktıktan sonra Ankara Şehir Hastanesi’ne yatırıldı. Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavisi sürüyor, pazartesi günü taburcu olarak. Muharrem İnce’nin hastaneye yatırıldığını öğrenen Sayın Kılıçdaroğlu pazartesi sabahı kendisini aradı. Kendisiyle konuştu, geçmiş olsun dileklerini iletti. Dün bir daha aradı, sağlık durumunda bir değişiklik olup olmadığını öğrendi. 5-6 dakika da sohbet ettiler. Sayın Muharrem İnce’ye de bu bilgiyi doğrulattım.”

@barisyarkadas: Muharrem İnce pazar gecesi Ankara Şehir Hastanesi’ne yatırıldı. Pazartesi taburcu olacak.

Pazar gecesi İnce’nin hastaneye yatırıldığını öğrenen Kılıçdaroğlu pazartesi sabahı aradı, geçmiş olsun dileklerini iletti. Dün bir daha aradı, 5-6 dakika sohbet ettiler pic.twitter.com/FWqQxUj3fQ

— TV100 (@tv100) April 15, 2021

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir