Kendisini Öldürmek İsteyen Kocası, İntihara Kalkış…

Denizli’de eşine doğrulttuğu tüfeği ‘kıyamam’ dedikten sonra kendisine doğrultan öfkeli kocayı, tüfeği elinden almaya çalışan eşi kurtardı. Tüfeğin ateş almasıyla karı ve koca yaralandı.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesi’nde, kahvaltı yapmak için hazırlanan Ramazan Katma ile eşi Özge Katma arasında çıkan tartışma sonrasında, Ramazan Katma, odadan aldığı tüfeği eşine doğrulttu.

‘’KIYAMAM’’

Seni öldüreceğim diyen Ramazan Katma, ardından eşine kıyamadığını belirterek namluyu çenesine doğrulttu.

KOCASININ ELİNDEN TÜFEĞİ ALMAYA ÇALIŞTI

O esnada Özge Katma, eşinin ateş edeceği sırada tüfeğe vurarak elinden almaya çalıştı. Son anda tüfeğin tetiğine basan adamın çenesine saçmalar isabet ederken, karısı da yüzünden yaralandı.

İKİSİ DE SAÇMALARIN HEDEFİ OLDU

Çenesi parçalanmış halde kanlar içinde kalan Ramazan Katma, kapıyı açarak yan komşusunun evine gidip kendisine yardım etmesini istedi. Komşusu Ramazan Katma’ya yardım ederek Denizli Devlet Hastanesi’ne götürdü.

Çevredeki diğer komşular ise Özge Katma’yı merak ederek eve gidip yardım etti. Komşular 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulundu.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık görevlileri, Özge Katma’yı yaptığı ilk müdahalenin ardından Servergazi Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Polis ekipleri hastaneye giden Ramazan Katma’nın kaçmaması için önlem alırken, Olay Yeri İnceleme ekipleri ise evde ve tüfekte incelemeler gerçekleştirdi.

Hastaneye kaldırılan karı kocanın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir