Fenerbahçe için Andre Villas-Boas iddiaları güçleniyor

Paylaş

Fenerbahçe teknik direktör adaylarının sayısını 3’e düşürdü. Çok fazla isimle görüşmeler yapıldı ve geriye Jose Fonseca, Rafael Benitez ve Andre Villas-Boas kaldı. Benitez’in menajerinden gelen “Haberleri duyduk ama görüşmedi olmadı” açıklamasının ardından gözler iki Portekizliye çevrildi.

Paylaş

Son olarak Marsilya’yı çalıştıran Andre Villas-Boas’ın adı gittikçe güçleniyor. Geçtiğimiz şubat ayından beri boşta olan Villas-Boas, Porto ve Zenit’le şampiyonluk yaşamış önemli bir hoca. Henüz 43 yaşında olması da önemli bir detay.

Paylaş

Genç yaşına rağmen kariyerine 7 kupa sığdıran Portekizli teknik adam 2011 yılında Porto ile bir de Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşamıştı. 4-3-3 dizilimi ve hücum futboluyla tanınan Villas-Boas yeni bir ülkede çalışmaya sıcak bakıyor.

Paylaş

Portekiz, Rusya, İngiltere, Çin ve Fransa’da çalışan teknik adam Türkiye’ye gelmeye sıcak bakıyor. Fenerbahçe’nin Fonseca ve Villas-Boas arasındaki önceliği de Villas-Boas olacak. Boas’ın kariyerinde Porto, Chelsea, Tottenham, Zenit, Shanghai SIPG ve Marsilya maceraları bulunuyor.

andre villas boas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir