CHP’nin “256 kağadın yarısını nettiniz?” afişi de kaldırıldı

CHP'nin "256 kağadın yarısını nettiniz?" afişi de kaldırıldı
CHP'nin "256 kağadın yarısını nettiniz?" afişi de kaldırıldı

CHP Kastamonu İl Başkanlığı binasına ‘128 milyar dolar nerede?’ yazılı afişin sökülmesinden sonra asılan “256 kağadın yarısını nettiniz?” pankartı da kaldırıldı. CHP’li Hasan Baltacı, “Hukuka saygınız yok, bari emeğe saygınız olsun” dedi.

CHP'nin

CHP Kastamonu İl Başkanlığı binasından sökülen “128 milyar dolar nerede?” yazılı afişin yerine asılan “256 kağadın yarısını nettiniz?” pankartı da kaldırıldı.

CHP’nin Merkez Bankası rezervlerinin harcanmasıyla ilgili iktidara yönelttiği “128 milyar dolar nerede?” sorusunun yer aldığı afişler, savcılık talimatıyla parti binalarından sökülmeye devam ediyor.

Son olarak Kastamonu’da da CHP İl Başkanlığı binasına asılan “128 milyar dolar nerede?” afişleri savcılık talimatıyla emniyet ekipleri tarafından sökülmüş, yerine “256 kağadın yarısını nettiniz? Deyivesenize?” yazılı bir afiş asılmıştı.

Söz konusu afiş de itfaiye ekiplerince kaldırıldı.

“HUKUKA SAYGINIZ YOK, BARİ EMEĞE OLSUN”

Afişin ikinci kez kaldırıldığını sosyal medya hesabından duyuran CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, “Hukuka saygınız yok, bari emeğe saygınız olsun. Kastamonu parti binamızdaki pankart biraz önce ikinci kez kaldırıldı” ifadelerini kullandı.

Hukuka saygınız yok, bari emeğe saygınız olsun.

Kastamonu parti binamızdaki pankart biraz önce ikinci kez kaldırıldı. #128MilyarDolarNerede pic.twitter.com/YXxG46dwyO

— Hasan Baltacı (@hasanbaltacichp) April 14, 2021

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*