Aşk Mantık İntikam 3. bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam 3. bölüm izle!

Aşk Mantık İntikam 3. bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam 3. bölüm izle!
Aşk Mantık İntikam 3. bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam 3. bölüm izle!

Aşk Mantık İntikam 3. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. FOX Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer alıyor. Aşk Mantık İntikam 3. bölümde Esra ve Ozan yemekte buluşacak. Bu buluşma ikisi için de beklendiği gibi gitmeyecek. Aşk Mantık İntikam 3. bölümü izleme linki haberimizde yer alıyor. Aşk Mantık İntikam 3. bölüm full izle!

AŞK MANTIK İNTİKAM 3. BÖLÜM İZLE

Yapımını No: 9 Productions’un üstlendiği dizinin yönetmenliğini Murat Öztürk üstlenirken senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal kaleme alıyor.

AŞK MANTIK İNTİKAM 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şirket verilerini çalmakla suçlanan Esra, Ozan’ın kapısına kadar gelip af dilemesiyle yelkenleri suya indirir.

Tüm şirket, ayın etkinliği olarak CEO ile baş başa yemek yemek için müthiş bir yarış içine girerken, yarışın kazananı Esra olur. Baş başa yemek yiyecek olmalarına sinirlenen Ozan, Esra’ya o geceyi zehir etmeye ant içer.

Esra da Ozan’ı etkilemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Fakat gecenin sonu Esra’nın hiç ummadığı bir biçimde sonlanır.

Esra, türlü oyunlarla Ozan’ı zor durumda bıraktığına sevinirken, hiç beklemedikleri bir şekilde Çağla’ya yakalanan Ozan ve Esra’nın sırrı açığa mı çıkmıştır?

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır.

Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

OYUNCULAR: Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*