Ali Koç 4 isme daha kapıyı gösterdi! Belözoğlu sonrası…

Paylaş

Hürriyet’ten Süleyman Arat’ın haberine göre, Fenerbahçe yeni teknik direktörünü seçmeden evvel eski ekipten kalan 4 isme kapıyı gösterdi.

Paylaş

Ali Koç’un aldığı kararla Antrenör Volkan Demirel, Mehmet Aurelio ve Fatih Yıldız ile idari koordinatör Selçuk Şahin’in gidişi neredeyse kesinleşti. Ayrıca idari menajer Volkan Ballı ile de yolların ayrılması gündemde. Sadece Zeki Murat Göle’nin göreve devam etmesi bekleniyor.

Paylaş

Fenerbahçe’de 3 senedir görevde olan Ali Koç, yakında başkanlığının 2. dönemine başlayacak. Başarısız bir 3 yıl geçiren Ali Koç, son kaçan şampiyonluğun faturasını ise birçok kişiye kesti.

Paylaş

Düzenlediği basın davetinde başarısızlığın sebeplerine değinen başkan, “Bu sene şampiyonluğu kaybetme sebeplerimizden bir tanesi, takım ve aile olamamamızdır. Üç senedir benim istediğim Samandıra havasını, disiplinini sağlayamamamızda, olumsuz unsur olduğunu düşündüğümüz bazı kişilerle yollarımızı ayıracağız” demişti.

Paylaş

Ayrıca “Sahada mücadele etmeyenlere, şampiyonluğu yeterince istemeyenlere kafayı taktım. Sözleşmeleri olsa da gidecekler” diyen Koç, takımdaki bazı isimlerle de yolları ayıracak. 

volkan demirel aurelio selçuk şahin volkan ballı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir