22 Haziran-11 Temmuz: Asya Şampiyonlar Ligi ve AFC Cup doğu maçları

8 milyonluk alacağından vazgeçti! Benim için önemli olan...
8 milyonluk alacağından vazgeçti! Benim için önemli olan...

22 HAZİRAN SALI

13.00 POHANG STEELERS – RATCHABURI SPOR SMART

17.00 JOHOR DARUL TA’ZIM – NAGOYA SPOR SMART

23 HAZİRAN ÇARŞAMBA

11.00 TAINAN CITY – ATHLETIC 220 – SPOR SMART ( AFC CUP )

15.00 EASTERN LONG LIONS – LEE MAN – SPOR SMART 2 ( AFC CUP )

24 HAZİRAN PERŞEMBE

13.00 GUANGZHOU FC – CEREZO OSAKA SPOR SMART

17.00 KITCHEE – PORT FC SPOR SMART

25 HAZİRAN CUMA

13.00 NAGOYA – POHANG STEELERS SPOR SMART

17.00 RATCHABURI – JOHOR DARUL TA’ZIM SPOR SMART

17.00 TAMPINES ROVERS – GAMBA OSAKA SPOR SMART 2

19.00 JEONBUK HYUNDAI – CHIANGRAI UNITED SPOR SMART

26 HAZİRAN CUMARTESİ

11.00 ATHLETIC 220 – EASTERN LONG LIONS – SPOR SMART ( AFC CUP )

13.00 PATHUM UNITED – PO1 GALİBİ – SPOR SMART

15.00 LEE MAN – TAINAN CITY SPOR SMART 2 ( AFC CUP )

17.00 VIETTEL – ULSAN HYUNDAI  SPOR SMART

17.00 UNITED CITY – BEIJING FC  SPOR SMART 2

19.00 KAWASAKI FRONTALE – DAEGU SPOR SMART

27 HAZİRAN PAZAR

13.00 PORT FC – GUANGZHOU FC SPOR SMART

17.00 CEREZO OSAKA – KITCHEE SPOR SMART

28 HAZİRAN PAZARTESİ

13.00 RATCHABURI – NAGOYA SPOR SMART

17.00 CHIANGRAI UNITED – TAMPINES ROVERS SPOR SMART

17.00 POHANG STEELERS – JOHOR DARUL TA’ZIM SPOR SMART 2

19.00 GAMBA OSAKA – JEONBUK HYUNDAI SPOR SMART

29 HAZİRAN SALI

13.00 ULSAN HYUNDAI – PATHUM UNITED SPOR SMART

15.00 EASTERN LONG LIONS – TAINAN CITY – SPOR SMART ( AFC CUP )

15.00 ATHLETIC 220 – LEE MAN SPOR SMART 2 ( AFC CUP )

17.00 PO1 GALİBİ – VIETTEL SPOR SMART

17.00 DAEGU – UNITED CITY SPOR SMART 2

19.00 BEIJING FC – KAWASAKI FRONTALE SPOR SMART

30 HAZİRAN ÇARŞAMBA

13.00 CEREZO OSAKA – PORT FC SPOR SMART

17.00 GUANGZHOU FC – KITCHEE SPOR SMART

1 TEMMUZ PERŞEMBE

13.00 JOHOR DARUL TA’ZIM – POHANG STEELERS SPOR SMART

17.00 JEONBUK HYUNDAI – TAMPINES ROVERS SPOR SMART

17.00 NAGOYA – RATCHABURI  SPOR SMART 2

19.00 CHIANGRAI UNITED – GAMBA OSAKA SPOR SMART

2 TEMMUZ CUMA

13.00 PO1 GALİBİ – ULSAN HYUNDAI SPOR SMART

17.00 DAEGU – BEIJING FC SPOR SMART

17.00 KAWASAKI FRONTALE – UNITED CITY SPOR SMART 2

19.00 PATHUM UNITED – VIETTEL SPOR SMART ( BANT – RX )

3 TEMMUZ CUMARTESİ

13.00 PORT FC – CEREZO OSAKA SPOR SMART

17.00 KITCHEE – GUANGZHOU FC SPOR SMART

4 TEMMUZ PAZAR

13.00 RATCHABURI – POHANG STEELERS SPOR SMART

17.00 NAGOYA – JOHOR DARUL TA’ZIM SPOR SMART

17.00 TAMPINES ROVERS – JEONBUK HYUNDAI SPOR SMART 2

19.00 GAMBA OSAKA – CHIANGRAI UNITED SPOR SMART

5 TEMMUZ PAZARTESİ

13.00 ULSAN HYUNDAI – PO1 GALİBİ SPOR SMART

17.00 VIETTEL – PATHUM UNITED SPOR SMART

17.00 BEIJING FC – DAEGU SPOR SMART 2

19.00 UNITED CITY – KAWASAKI FRONTALE SPOR SMART 2 ( BANT – RX )

6 TEMMUZ SALI

13.00 CEREZO OSAKA – GUANGZHOU FC SPOR SMART

17.00 PORT FC – KITCHEE SPOR SMART

7 TEMMUZ ÇARŞAMBA

13.00 POHANG STEELERS – NAGOYA SPOR SMART

17.00 GAMBA OSAKA – TAMPINES ROVERS SPOR SMART

17.00 JOHOR DARUL TA’ZIM – RATCHABURI SPOR SMART 2

19.00 CHIANGRAI UNITED – JEONBUK HYUNDAI SPOR SMART

8 TEMMUZ PERŞEMBE

13.00 PO1 GALİBİ – PATHUM UNITED SPOR SMART

17.00 ULSAN HYUNDAI – VIETTEL SPOR SMART

17.00 BEIJING FC – UNITED CITY SPOR SMART 2

19.00 DAEGU – KAWASAKI FRONTALE SPOR SMART

9 TEMMUZ CUMA

13.00 KITCHEE – CEREZO OSAKA SPOR SMART

17.00 GUANGZHOU FC – PORT FC SPOR SMART

10 TEMMUZ CUMARTESİ

17.00 JEONBUK HYUNDAI – GAMBA OSAKA SPOR SMART

17.00 TAMPINES ROVERS – CHIANGRAI UNITED SPOR SMART 2

11 TEMMUZ PAZAR

13.00 VIETTEL – PO1 GALİBİ SPOR SMART

15.00 KAWASAKI FRONTALE – BEIJING FC SPOR SMART

15.00 UNITED CITY – DAEGU SPOR SMART 2

17.00 PATHUM UNITED – ULSAN HYUNDAI SPOR SMART

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*